Back to Properties
Residential Plot M1
Location Details
Area:
Andheri
City:
Mumbai
Coordinates:
19.113600, 72.869700
Property Details
Type:
Plot
Size:
1,500 sqft
Price:
₹18,000,000.00
Price per sqft:
₹12,000.00
Status:
Available
Market Analytics
Demand Score
82/100
Avg Price/sqft
₹12,000.00
YoY Growth
9.50%
By Source
Facebook
1
Event Breakdown
Source
Event
Count
Facebook
view
1