Back to Properties
Residential Plot C3
Location Details
Area:
Gachibowli
City:
Hyderabad
Coordinates:
17.440000, 78.348700
Property Details
Type:
Plot
Size:
1,800 sqft
Price:
₹6,840,000.00
Price per sqft:
₹3,800.00
Status:
Available
Market Analytics
Demand Score
78/100
Avg Price/sqft
₹3,800.00
YoY Growth
10.20%
By Source
Referral
1
Event Breakdown
Source
Event
Count
Referral
view
1